خانه / آگهی تجاری / کلیدواژه آزمون نظام مهندسی ویژه آزمون اسفند ۹۵
آموزش استاتیک آموزش نرم افزار SAP آموزش مقاومت مصالح
آموزش هیدرولیک آموزش نرم افزار ETABS آموزش مهندسی زلزله
آموزش مکانیک خاک آموزش نرم افزار ABAQUS آموزش مصالح ساختمانی
آموزش المان محدود آموزش نرم افزار AutoCAD دورس کنترل فعال سازی
آموزش تحلیل سازه ها آموزش نرم افزار OpenSees آموزش آزمون های غیرمخرب
آموزش تحلیل ارتعاشات آموزش راه سازی با Civil 3D آموزش متلب در دینامیک سازه
آموزش زمین شناسی مهندسی آموزش زبان تخصصی عمران آموزش اصول دینامیک سازه ها
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

کلیدواژه آزمون نظام مهندسی ویژه آزمون اسفند ۹۵

همان طور که میدانید ، آزمون نظام مهندسی آزمونی جزوه باز میباشد . در آزمون های چند سال گذشته ، استفاده از کلید واژه ها ، به صورت چشم گیری منجر به موفقیت آسانتر در این آزمون شده است .
کلیدواژه چیست :
کلیدواژه ها، همان واژه ها و عبارات کلیدی میباشند که از بین متون آیین نامه ها و مباحث مقررات ملی ساختمان ، گرد آوری شده و به ترتیب حروف الفبا در اختیار استفاده کنندگان قرار گرفته اند .
ویژگی های کلید واژه :
کلیدواژه موجود به ترتیب حروف الفبا گردآوری شده است .
جهت راحتی استفاده کنندگان در یافتن کلید واژه مورد نظر ، در بالای همه صفحات ، حروف الفبا و شماره صفحه مربوط به هر یک از حروف الفبا ، آورده شده است .
در هر صفحه ۵ ستون کلید واژه آورده شده است .
توجه : با توجه به تجربیات قبلی استفاده از کلید واژه های ۲ و ۳و ۵ ستونه ، به این نتیجه رسیدیم که استفاده از کلیدواژه های ۵ ستونه ، منجر به افزایش سرعت عمل و کسب نتیجه مطلوب در آزمون های نظام مهندسی شده است .
راهنمای استفاده از کلید واژه :
سعی کنید قبل از استفاده از کلیدواژه ، تا حدی به مباحث مقررات ملی ساختمان ، تسلط داشته باشید . چون در آزمون ، بعضی از سوالات را میتوانید بدون استفاده از کلیدواژه ، پاسخ دهید که اینکار منجر به صرفه جویی در وقت خواهد شد .
شاید نتوانید برخی از سوالات آزمون را به راحتی پاسخ دهید و یا در آن لحظه و تحت فشار امتحان ، محل دقیق موضوع مورد اشاره در سوال را تشخیص ندهید . در این شرایط استفاده از کلیدواژه نقش بسزایی را در پیدا کردن مبحث مربوط به سوال و متعاقبا پاسخگویی به سوال ، خواهد داشت .
جهت تسلط بر نحوه استفاده از کلیدواژه ، بهتر است اقدام به حل سوالات آزمون های گذشته با استفاده از کلیدواژه نموده و به اصطلاح ، کار با کلیدواژه را تمرین نمایید. با تکرار وتمرین بیشتر تسلط شما بر کلیدواژه افزایش خواهد یافت و خواهید توانست در زمان کوتاهی سوالات را پاسخ دهید .
ممکن است برخی از داوطلبان ، این نظر را داشته باشند که به حدی بر موضوعات و مباحث مربوط به آزمون ، تسلط دارند که میتوانند به راحتی به سوالات آزمون های نظام مهندسی پاسخ دهند . تجربه نشان داده است که به همراه داشتن کلیدواژه باعث افزایش اعتماد به نفس داوطلبان شده و حتی در لحظاتی از آزمون که داوطلب تحت فشار آزمون قرار گرفته است ، کلیدواژه ، گره گشای کار شده است .

دانلود

خرید کلیدواژه های عمران – معماری – تاسیسات ( مکانیک و برق ) – شهرسازی – ترافیک – نقشه برداری از وبسایت فنی و مهندسی (مهندسی دانلود)

همچنین ببینید

محاسبه سرانگشتی ساختمان

محاسبه سرانگشتی که بایستی مهندسان به ان اشراف داشته باشند… ۱-اسکلت فولادی: الف – وزن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال معادله زیر را تکمیل کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.