خانه / آگهی تجاری / کلیدواژه آزمون نظام مهندسی ویژه آزمون اسفند ۹۵

کلیدواژه آزمون نظام مهندسی ویژه آزمون اسفند ۹۵

همان طور که میدانید ، آزمون نظام مهندسی آزمونی جزوه باز میباشد . در آزمون های چند سال گذشته ، استفاده از کلید واژه ها ، به صورت چشم گیری منجر به موفقیت آسانتر در این آزمون شده است .
کلیدواژه چیست :
کلیدواژه ها، همان واژه ها و عبارات کلیدی میباشند که از بین متون آیین نامه ها و مباحث مقررات ملی ساختمان ، گرد آوری شده و به ترتیب حروف الفبا در اختیار استفاده کنندگان قرار گرفته اند .
ویژگی های کلید واژه :
کلیدواژه موجود به ترتیب حروف الفبا گردآوری شده است .
جهت راحتی استفاده کنندگان در یافتن کلید واژه مورد نظر ، در بالای همه صفحات ، حروف الفبا و شماره صفحه مربوط به هر یک از حروف الفبا ، آورده شده است .
در هر صفحه ۵ ستون کلید واژه آورده شده است .
توجه : با توجه به تجربیات قبلی استفاده از کلید واژه های ۲ و ۳و ۵ ستونه ، به این نتیجه رسیدیم که استفاده از کلیدواژه های ۵ ستونه ، منجر به افزایش سرعت عمل و کسب نتیجه مطلوب در آزمون های نظام مهندسی شده است .
راهنمای استفاده از کلید واژه :
سعی کنید قبل از استفاده از کلیدواژه ، تا حدی به مباحث مقررات ملی ساختمان ، تسلط داشته باشید . چون در آزمون ، بعضی از سوالات را میتوانید بدون استفاده از کلیدواژه ، پاسخ دهید که اینکار منجر به صرفه جویی در وقت خواهد شد .
شاید نتوانید برخی از سوالات آزمون را به راحتی پاسخ دهید و یا در آن لحظه و تحت فشار امتحان ، محل دقیق موضوع مورد اشاره در سوال را تشخیص ندهید . در این شرایط استفاده از کلیدواژه نقش بسزایی را در پیدا کردن مبحث مربوط به سوال و متعاقبا پاسخگویی به سوال ، خواهد داشت .
جهت تسلط بر نحوه استفاده از کلیدواژه ، بهتر است اقدام به حل سوالات آزمون های گذشته با استفاده از کلیدواژه نموده و به اصطلاح ، کار با کلیدواژه را تمرین نمایید. با تکرار وتمرین بیشتر تسلط شما بر کلیدواژه افزایش خواهد یافت و خواهید توانست در زمان کوتاهی سوالات را پاسخ دهید .
ممکن است برخی از داوطلبان ، این نظر را داشته باشند که به حدی بر موضوعات و مباحث مربوط به آزمون ، تسلط دارند که میتوانند به راحتی به سوالات آزمون های نظام مهندسی پاسخ دهند . تجربه نشان داده است که به همراه داشتن کلیدواژه باعث افزایش اعتماد به نفس داوطلبان شده و حتی در لحظاتی از آزمون که داوطلب تحت فشار آزمون قرار گرفته است ، کلیدواژه ، گره گشای کار شده است .

دانلود

خرید کلیدواژه های عمران – معماری – تاسیسات ( مکانیک و برق ) – شهرسازی – ترافیک – نقشه برداری از وبسایت فنی و مهندسی (مهندسی دانلود)

همچنین ببینید

فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی

فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی www.elitesjournal.ir مجله نخبگان علوم و مهندسی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال معادله زیر را تکمیل کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.