خانه / اخبار / ماجرای «نویز» در جلسه دفاعیه نامزدهای شهرداری
آموزش استاتیک آموزش نرم افزار SAP آموزش مقاومت مصالح
آموزش هیدرولیک آموزش نرم افزار ETABS آموزش مهندسی زلزله
آموزش مکانیک خاک آموزش نرم افزار ABAQUS آموزش مصالح ساختمانی
آموزش المان محدود آموزش نرم افزار AutoCAD دورس کنترل فعال سازی
آموزش تحلیل سازه ها آموزش نرم افزار OpenSees آموزش آزمون های غیرمخرب
آموزش تحلیل ارتعاشات آموزش راه سازی با Civil 3D آموزش متلب در دینامیک سازه
آموزش زمین شناسی مهندسی آموزش زبان تخصصی عمران آموزش اصول دینامیک سازه ها
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

ماجرای «نویز» در جلسه دفاعیه نامزدهای شهرداری

 

او در توضیحی که در کانال تلگرامی خود نوشته، آورده است: «برای مقابله با آنکه پخش زنده جلسات استماع تبدیل به رانتی شود که به گروه یا فرد خاصی حتی اعضای شورا اهدا شود، بسیار تلاش کردیم که این امکان از طریق روابط عمومی شورا و از طریق سایت شورا فراهم شود. مسوولان مربوطه به ما اطمینان دادند که به لحاظ فنی این امکان سال‌هاست برای روابط عمومی شورا وجود دارد. درعین‌حال وقتی به سایت شورا مراجعه می‌کردیم، با غیرفعال بودن لینک پخش مستقیم در همان جلسه علنی روز سه‌شنبه شورای چهارم مواجه می‌شدیم. بعدتر و با پیگیری ما برخی مسوولان مربوطه مدعی شدند که گرچه این امکان به لحاظ فنی سال‌ها وجود داشته است اما از دوره دوم به بعد، رئیس شورای شهر اغلب این امکان را غیرفعال نگه داشته است چون موافق پخش مستقیم جلسات از طریق اینترنت نبوده است و جلسات علنی سه‌شنبه‌های شورای‌شهر اغلب از طریق اینترانت داخلی شهرداری تهران پخش می‌شده است. به‌هرحال مساله اول این بود که بنا به ادعای برخی مسوولان روابط عمومی امکان پخش زنده اینترنتی جلسات شورای شهر، بعد از مدت‌ها، از اواسط جلسه علنی روز سه‌شنبه (۹۶/ ۵/ ۱۷) شورای چهارم به شکل آزمایشی فعال شد و لینک آن در صفحه اول سایت شورا قرار گرفت.»

به گفته آروین با وجود آنکه جلسه در‌ سالنی غیر از سالن اصلی شورا برگزار می‌شد. روز سه‌شنبه پخش زنده جلسه در سالن اصلی به‌صورت آزمایشی انجام شده بود اما پخش زنده جلسه در سالنی غیر از سالن اصلی نیازمند ا‌نتقال و نصب تجهیزاتی بود که هماهنگی برای آنها انجام شد. به نظر می‌رسد مشکلات ناشی از قطع و وصل مکرر و به خصوص کیفیت بد صدا ناشی از این مساله باشد.

همچنین از دیدگاه آروین مساله سوم این بود که چون در سال‌های گذشته امکان پخش زنده اینترنتی چندان فعال نبوده است، ملزومات کار نیز پیش‌بینی نشده بود، از جمله راهنمای ساده‌فهمی در مورد جزئیات فنی مرتبط مثلا مرورگر خاصی که باید سایت در آن باز شود و نسخه‌ خاصی از نرم‌افزارهای تصویری که باید روی دستگاه بیننده نصب باشد. مثلا لینک پخش مستقیم در مرورگر کروم کار نمی‌کند و باید لینک را در فایرفاکس باز کنید و جزئیات دیگری از این دست.

او در پایان ابراز امیدواری کرده با استقرار رسمی شورای پنجم و برگزاری جلسات در سالن اصلی شورای شهر، این اشکالات برطرف شده و همه جلسات علنی شورای پنجم به‌صورت زنده و با کمترین مشکل از طریق اینترنت پخش شود.

همچنین ببینید

دو ویژگی فایل‌های اجاری در بازار مسکن پاییز

  به گزارش «دنیای‌اقتصاد»، نبض بازار رهن و اجاره املاک مسکونی از ابتدای خرداد ماه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال معادله زیر را تکمیل کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.