خانه / دانلود / دانلود مقالات / دانلود مقالات پنجمین همایش بین المللی مکانیک خاک و پی در سال ۱۳۹۵ برگزار شده توسط انجمن ملی خاک ایران

دانلود مقالات پنجمین همایش بین المللی مکانیک خاک و پی در سال ۱۳۹۵ برگزار شده توسط انجمن ملی خاک ایران

دانلود مقالات پنجمین همایش بین المللی مکانیک خاک و پی در سال ۱۳۹۵ برگزار شده توسط انجمن ملی خاک ایران

این کنفرانس ۲۵ تا ۲۷ آبان ۱۳۹۵ در تهران برگزار شده است

انجمن مکانیک خاک و مهندسی پی (ژئوتکنیک) ایران یکی از باسابقه‌ترین انجمن‌های حرفه‌ای مهندسی در ایران است که از سال ۱۳۵۰ کار خود را آغاز نموده است. انجمن با هدف شناساندن جایگاه حرفه ژئوتکنیک و کارشناسان آن و نیز ایجاد همکاری و هماهنگی بین ایشان در زمینه‌های علمی،‏ کاری و پژوهشی تشکیل شده است که اعضای آن از بین کارشناسان و متخصصان دانش آموخته رشته‌های مهندسی ژئوتکنیک، زمین‌شناسی مهندسی و سایررشته‌های وابسته انتخاب شده‌اند.

انجمن مهندسین مکانیک خاک و مهندسی پی (ژئوتکنیک) ایران یکی از اعضای قدیمی و فعال انجمن بین‌المللی مکانیک خاک و مهندسی ژئوتکنیک است که ارتباط خود را تاکنون حفظ کرده است.

در راستای نشر دانش ژئوتکنیک، برپایی همایش‌های علمی و تخصصی همواره یکی از فعالیت‌های مهم انجمن بوده است که در این راستا  ۲ کنفرانس ملی، ۴ همایش بین‌المللی موفق و چندین سمینار علمی را برگزار نموده است.

نظر به استقبال گسترده جوامع علمی و متخصصان حرفه، پنجمین همایش بین‌المللی مهندسی ژئوتکنیک و مکانیک خاک در تاریخ ۲۵ تا ۲۷ آبان ۱۳۹۵ با مشارکت اعضای هیئت‌ علمی دانشگاه‌ها، پژوهشگران، متخصصان حرفه و همکاری وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود. یکی از اهداف اصلی این همایش سه روزه توسط انجمن، فراهم‌آوردن امکانی برای شرکت‌کنندگان است تا بتوانند دستاوردها و خدمات و آخرین تکنولوژی‌های مرتبط با حوزۀ تخصصی مهندسی ژئوتکنیک را به مخاطبان حاضر در این همایش ارائه نمایند.

لذا انجمن مکانیک خاک و مهندسی پی ایران از کلیه اساتید، مهندسین، متخصصین و دانشجویان مهندسی ژئوتکنیک و سایر رشته‌­های مرتبط نظیر زمین‌­شناسی مهندسی، مهندسی معدن و ژئوفیزیک و نیز کارفرمایانی که با مهندسی ژئوتکنیک در پروژه‌های عمرانی ارتباط دارند دعوت می‌­نماید تا با ارائه آخرین یافته­‌های خود در قالب مقالات مرتبط با موضوعات و محورهای همایش، در این گردهمایی مهم بین­‌المللی شرکت نمایند.


برنامه‌های همایش:

در کنار برنامه‌های اصلی همایش، یعنی ارائه مقالات علمی و برگزاری نشست­‌های تخصصی طی سه روز، برنامه‌های جانبی همایش به قرار زیر است:

–  سخنرانی کلیدی توسط اساتید و متخصصان برجسته ژئوتکنیک ملی و بین‌المللی ؛

–  سخنرانی‌های خاص توسط متخصصان و اساتید داخلی و خارجی در موضوعات خاص ؛

– ارائه مقالات پذیرفته شده به صورت شفاهی ؛

– ارائه مقالات پذیرفته شده به صورت پوستر؛

– کارگاه‌های آموزشی و تخصصی ؛

– نمایشگاه جانبی برای معرفی شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مرتبط و معرفی محصولات و خدمات؛

– تورهای تخصصی و گردشی؛

دانلود

همچنین ببینید

دانلود مقالات اولین کنفرانس بین المللی مهندسی عمران

کنفرانس بین المللی مهندسی عمران در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۵ توسط دبیرخانه دایمی کنفرانس و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال معادله زیر را تکمیل کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.