خانه / اخبار / انتظار و امید شهروندان تهرانی
آموزش استاتیک آموزش نرم افزار SAP آموزش مقاومت مصالح
آموزش هیدرولیک آموزش نرم افزار ETABS آموزش مهندسی زلزله
آموزش مکانیک خاک آموزش نرم افزار ABAQUS آموزش مصالح ساختمانی
آموزش المان محدود آموزش نرم افزار AutoCAD دورس کنترل فعال سازی
آموزش تحلیل سازه ها آموزش نرم افزار OpenSees آموزش آزمون های غیرمخرب
آموزش تحلیل ارتعاشات آموزش راه سازی با Civil 3D آموزش متلب در دینامیک سازه
آموزش زمین شناسی مهندسی آموزش زبان تخصصی عمران آموزش اصول دینامیک سازه ها
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

انتظار و امید شهروندان تهرانی

 

اکنون با همه مسائلی که پیش روی تهران قرارگرفته و اعضای برگزیده و کارشناسان ذی‌ربط نیز به آن اذعان دارند به هر حال شورای پنجم شهر تهران میراث پرزحمت و مشکلی را تحویل گرفته که شاید بتوان اعتماد و همراهی شهروندان به اعضای شورا را از جمله سرمایه‌های اصلی و محل اتکای واقعی برای برون رفت از مسائل عدیده شهر دانست. از سویی نیز عملکرد اعضای کنونی، هم آزمون اصلاح طلبی در اداره موفق امور شهر در منظر شهروندان تهرانی است و هم پاسخی عینی به رقبا که هنوز بر طبل ادعاها مبنی بر راهبری بهینه شهر در این سال‌ها می‌کوبند.

به نظر می‌رسد مجموعه اعضای راه یافته به شورای شهر تهران از همین ابتدا در جهت‌گیری‌ها، اظهارنظرها و راه حل‌هایی که برای معضلات شهر می‌دهند باید به شدت دقت کنند اگر چه بی شک نمی‌توان منکر فردیت خاص اشخاص شد ولی پرهیز از مصاحبه‌های نه‌چندان ضرور و اظهارنظرهای جزئی که اصحاب رسانه‌های مختلف با هر بهانه‌ای زمینه آن را برای گرمی تنورشان فراهم می‌سازند باید مورد توجه نمایندگان کنونی شورا باشد. بنابر این باید گفت با توجه به تقسیم بندی انجام یافته جهت اعضای کنونی در کمیسیون‌های مختلف (هر چند موقت) می‌توان انتظار داشت که اعضا اگر هم مصاحبه فردی یا نشستی دارند، در ضمن نگرش به مسائل کلی شهر به‌ویژه در خصوص مباحث مرتبط با حیطه تقسیم کاری خود، از مسائل موجود و راهکارها و چشم‌اندازهای در دستور کار و انتظارات سخن بگویند.

از هم‌اکنون با تبیین و شفاف‌سازی مسائل مرتبط، چشم‌اندازی از فعالیت‌ها و اهدافی که قرار است بلافاصله پس از نشستن روی صندلی‌های شورا پی گیرند از بضاعت‌های در اختیار و بضاعت‌های مورد نیاز و انتظاراتی که از دولت (قوه مجریه) و قوای مقننه و قضائیه می‌رود و خلاصه همه مسائل معطوف به مسائل واقعی شهر سخن بگویند. و نکته بسیار مهم اینکه درنهایت در برآیند کلی علامت وحدت از شورا منتشر شود. شهروندان تهرانی اظهار نظرهای اینترنتی نمایندگان‌شان را نمی‌خواهند آنها به دنبال تغییر در شهر و رویت نشانه‌های آن در جهت تحقق دو وعده کلیدی شهردار منتخب یعنی آرامش و آسایش هستند.

همچنین ببینید

دو ویژگی فایل‌های اجاری در بازار مسکن پاییز

  به گزارش «دنیای‌اقتصاد»، نبض بازار رهن و اجاره املاک مسکونی از ابتدای خرداد ماه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال معادله زیر را تکمیل کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.